Bed and Breakfast Deventer
Boekenmarkt
appartement met keuken
Hotel Deventer
Parkeren hotel Deventer
B and B Apartment

Bed and Breakfast appartement. Voor 1 - 4 personen en voor kort en lang verblijf. Eigen voordeur en keuken.

Breakfast room3

Ontbijten kunt u ook bij ons. U hebt een ruime keuze aan ontbijt en dan zetten we het ontbijt 's ochtends voor uw kamerdeur neer. Koffie en thee hebt u op de kamer. Altijd een goed begin van de dag.
shutterstock_209588389

De prachtige Waag op het mooiste plein van Nederland: de Brink in Deventer

Kijkt u ook bij onze appartementen met keuken. Dan kunt u zelf koken als u wilt. Ideaal bij een langer verblijf of als u van koken (en lekker eten) houdt.

Luxe IJssel Torenkamer, keuken
Appartementen met eigen keuken of kitchenette
IJssel met Boot

Welkom in onze mooie stad Deventer. Ons hotel ligt aan de IJssel en in het centrum en dan zie je regelmatig dat wat je op deze foto ziet.

Parkeren Slide 2
gevel1 NM40
Bed and Breakfast de Vischpoorte te Deventer
Gratis Wifi
Slaapkamer op de vide met een tweepersoonsbed, badkamer met douche en toilet, open keuken, woonkamer
Extra bed onderaan de trap naar de vide
Op verzoek kunnen we een babybedje plaatsen
Op verzoek plaatsen we een extra bed waardoor u er met z'n 4-en kunt verblijven
Flat screen interactieve tv
Gratis koffie (Nespresso) en thee
Ontbijtlocatie en inchecklocatie is op 2,5 minuten loopafstand van dit appartement.
Een welkomstdrankje staat altijd voor u klaar
Uitchecktijd is op elke dag tot 12:00 uur
Afgesloten gratis fietsenstalling
Het NS station is op 10 minuten loopafstand
Reserveer deze kamer
Onze locaties

Maak hieronder een keuze om één van onze locaties te bewonderen

Bed and Breakfast de Vischpoorte te Deventer
Unieke locatie, heel rustig en in het centrum. Compleet uitgerust B&B appartement

De omgeving van ons Bed and Breakfast in Deventer

In de binnenstad, in de oudste wijk van Deventer genaamd het Noorderbergkwartier, bevindt zich ons Bed & Breakfast appartement. Het appartement bevindt zich in een historisch pand dat dateert van begin vorige eeuw. Het ligt in het centrum van Deventer en het is er tegelijkertijd heel erg rustig. U bevindt zich binnen een minuut in de gezellige winkelstraten van Deventer. De horeca gelegenheden, waaronder zeer goede restaurants, bevinden zich op korte loopafstand.

Bijzonder aan de B&B is dat het volledig de sfeer van lang vervlogen tijden “ademt” en dat het volledig voldoet aan de comforteisen van deze tijd.

Op het incheckadres Nieuwe Markt 40 te Deventer wordt u van harte verwelkomd. Vanuit dit adres wordt u naar de B&B locatie gebracht. De loopafstand is ca 300 meter.
U kunt hier tot maximaal 4 personen verblijven.
Inchecken vanaf 15:00 uur. Uitchecken is tot 12:00 uur.

Het B&B appartement
Het appartement beschikt over een tweepersoons en een éénpersoonsbed zodat er moeiteloos 3 gasten kunnen verblijven. Op aanvraag kunnen we er een 4e opklapbed bijzetten voor € 27,50 per nacht.
De woonoppervlakte is ca. 85 m2. Het appartement heeft een eigen opgang en is voorzien van een moderne open keuken en een mooie badkamer met douche en toilet. De slaapkamer met tweepersoons bed bevindt zich op de “vide”. De woonkamer is erg sfeervol vanwege de oude bouwelementen die bewaard zijn gebleven.
Let op: Appartement bevind zich op ca. 300 meter van het hotel.